BigYellowFoot

BigYellowFoot Adventure Team

BigYellowFoot Adventure Team to organizacja, która zrzesza pasjonatów wszelkiej aktywności fizycznej. Traktujemy życie jak jedną wielką przygodę poszukując kolejnych wyzwań i sposobów na spędzanie czasu, tak aby wspominać go jak najdłużej. Uzależnieni od opuszczania swojej strefy komfortu i adrenaliny, bierzemy udział w wydarzeniach, które dostarczą nam niezapomnianych doznań. Radość z pokonywania kolejnych barier i osiągnięcia wyznaczonych celów są priorytetem naszej działalności.

Najczęściej startujemy w ekstremalnych biegach przeszkodowych (Runmageddon, Mud Max, Survival Race, Hunt Run, Bieg Morskiego Komandosa, Spartan Race itp.), ale nie zamykamy się na żadne dyscypliny sportu i aktywności.

Drużyna została powołana przez Grzegorza Brandta (wcześniej pomysłodawcy projektu BigYellowFoot), Karolinę Szymońską (Trenera personalnego oraz promotora Runmageddonu w Gdyni), Katarzynę i Marcina Ziółkowskich, Adriana Mordasiewicza (Turboweekend.pl) oraz Konrada Rutkowskiego. Pierwszym wspólnym startem w zawodach była jesienna edycja Bieguna w 2015 roku na terenie Adventure Parku na Kolibkach. Od tego czasu zostały zorganizowane liczne treningi przygotowujące do biegów z przeszkodami na terenie całego Trójmiasta. Kadra trenerska prowadziła także treningi promocyjne na ORP „Błyskawica” oraz scenie Opery Leśnej w Sopocie. W marcu 2016 odbyła się pierwsza edycja BigYellowFoot Adventure Camp ma terenie Kolibki Adventure Parku. Team aktywnie uczestniczył w organizacji gdyńskiej edycji Runmageddonu (21-22 maja). Drużyna zrzesza już ponad 60 członków i współpracuje z różnymi markami branży sportowej oraz organizatorami eventów.

Miejsce i czas treningów:
Treningi cykliczne: Runmageddon Outdoor Training. Każdy poniedziałek, Gdynia, 18:30 + większe treningi promocyjne na terenie Trójmiasta i nie tylko.

Sukcesy:
• Mud Max – 19.03: III miejsce w klasyfikacji drużynowej
• Biegun 3 – 3.04: 7 pucharów w 5 kategoriach (3 pierwsze i 4 drugie miejca)
• Armageddon Challenge 16.04: II miejsce w kategorii kobiet
• Gdyński Bieg Na Orientację – 23.04: I miejsce w kategorii mężczyzn
• Mud Max – 23.04: III miejsce w klasyfikacji drużynowej
• Runmageddon Rekrut Gdynia – II miejsce w klasyfikacji drużynowej, III najliczniejsza drużyna
• Runmageddon SEA WOD – III miejsce w kategorii mężczyzn

BigYellowFoot

Lokalizacja: Trójmiasto
Wstecz