Boot Camp

Boot Camp Polska

Boot Camp Polska Team to Wy! Uczestnicy naszych treningów, sympatycy i trenerzy, którzy indywidualnie, a czasem w Teamie, startujecie w przeróżnych biegach i zawodach sportowych znakomicie się przy tym bawiąc

Miejsce i czas treningów:
Treningi cykliczne:

Sukcesy:
2013
• Trenerka Boot Camp Polska Asia Palka w Biegu Flagi 2013 zajęła drugie miejsce z czasem 44:46 (10 km).
• Asia Palka trenerka Boot Camp Polska i najbardziej uśmiechnięta uczestniczka Maratonu Warszawskiego z czasem 3h 30 minut.
2014
• Joanna Palka i Maciej Rek non-stop pokonywali ok. 180km trasę zawierającą etapy rowerowe, biegowe, na nartach biegowych oraz zadania specjalne. Po 22 godzinach i 58 minutach ukończyli rajd klasyfikując się na 7 pozycji na 17 zespołów oraz na pozycji 2 jako zespół mieszany.
• Rajd Dolnego Sanu. Ekstremalny rajd pieszy na orientację na dystansie 50 km. 1 miejsce w kategorii Open Kobiet, z ponad dwugodzinną przewagą nad drugą zawodniczką, zdobyła nasza trenerka Joanna Palka.
• Kierat 2014. 100 kilometrowy wymagający bieg po górach Beskidu Wyspowego. 3 miejsce Open Kobiet – Joanna Palka.
• Runmageddon Classic Ekstremalny bieg przeszkodowy na dystansie 10 km, organizowany na warszawskim Torze Służewiec.