braveheart

BraveHearts Legionowo

Amatorska grupa sportowa, stworzona przez pasjonatów sportu, mająca na celu promocję sportowego trybu życia z nastawieniem na biegi ekstremalne i przeszkodowe. Grupa organizuje cykliczne, darmowe treningi otwarte dla wszystkich chętnych niezależnie od stopnia wytrenowania i historii treningowej. Mile widziana jest młodzież lub dzieci, które mogą uczestniczyć w zajęciach pod opieką rodziców i wykonując trening o mniejszym obciążeniu i mniejszej objętości
Grupa organizuje również starty w kilkunastu imprezach rocznie. Są to Runmageddony począwszy od poziomu intro, poprzez rekruta, classica po hardcore. Dwóch członków grupy ukończyło w 2016 roku ultra. Startujemy również w Men Expercie, Hunt Runie 5km i 10km, Katorżniku, Morskim Komandosie, Tygrysie. Planujemy również MudMaxy i Barbarian Race jeżeli będzie na jesieni.
Grupa współorganizuje własny, lokalny bieg Run4Fun (pojemność 300 zawodników) wspólnie z Prezydentem Miasta Legionowo i wójtem gminy Wieliszew. W tym roku impreza odbędzie się w dniu 29 maja w Krubinie koło Wieliszewa. Dystans +5, 30 + przeszkód.

Miejsce i czas treningów:
Każdy poniedziałek, godzina 20:00, niezależnie od pogody. Zbiórka przy Stadionie Miejskim w Legionowie. Każdy trening inny.
Środa: Crossowe Środy, godzina 18:30, Start w Parku przy ulicy handlowej: Biegi w lesie ze sporą dawką ćwiczeń siłowych i funkcjonalnych.

Sukcesy:
Biegamy dla zabawy. Ale kilka osób szykuje się na ostre starty w 2016 roku.

BraveHearts

Lokalizacja: Legionowo
Wstecz