Magiel Running Team

Magiel Running Team

Kolebką tej drużyny jest malutki klub fitness umiejscowiony w kamienicy – Magiel Fitness. Tamtejszy trener Nixon wymyślił sobie, że zorganizuje drużynę na bieg Survival Race w Poznaniu. Poczynając od wiosny 2014, krok po kroku zapisywał klientów klubu z łapanki, aż uzbierała się bardzo liczna ekipa ponad 30 osób! Większość z tych osób została wyciągnięta siłą ze strefy komfortu, ale podobno żadna z nich nie chce już do niej wracać!

Od roku 2015, kiedy w Poznaniu zagościł również Runmageddon, ekipa całkowicie zakochała się w tej odmianie biegów przeszkodowych. Trójmiasto? Warszawa? Śląsk? Myślenice? Odległość nie jest żadną przeszkodą!
Drużyna jest ze sobą bardzo zżyta, wszelkie aktywności poza treningowe również wykonuje w swoim coraz szerszym gronie. Wspólne wyjścia na basen, park linowy, do kina czy po prostu na piwko są absolutnie pewne.

Drużyna jest rozpoznawalna dzięki oryginalnym koszulkom – na niej znajdziemy coś więcej niż logo. Każdy z tych szaleńców ma nadrukowany własny pseudonim i swoje indywidualne hasło motywacyjne: „Każdy jest swoją największą przeszkodą”, „Fit girls look good naked” czy „Mam na to wybiegane” to tylko kropla w morzu pomysłów.
Treningi drużynowe są całkowicie bezpłatne i odbywają się w terenie. Startują z lokalizacji klubu-matki na ulicy Nowowiejskiego 8, a następnie udają się w stronę parku Cytadela, gdzie pokonują niezliczone schody, schodki i górki, testują wytrzymałość murków, ławeczek i murawy, a czasem sprawdzą temperaturę wody lub gęstość błota.

Alternatywnie można wziąć udział w treningach z Nixonem o charakterze funkcjonalno-kondycyjnym na terenie klubu, jednak jest to oferta dla członków Magiel Fitness (lub posiadaczy różnych kart sportowych).

Miejsce i czas treningów:
Treningi otwarte w terenie:
Poniedziałki o 19:00 – Running Rekrut (dla początkujących);
Środy o 19:00 – Running Classic (dla zaawansowanych).
Treningi dla klubowiczów Magiel Fitness (lub posiadaczy różnych kart sportowych):
Środy 9:00 – Trening funkcjonalny,
Piątek 17:15 – Magiel Survival (mocniejszy trening funkcjonalny).

Sukcesy:
III miejsce – Najszybsza zawodniczka serii elite Patrycja Dąbrowska w Runmageddon Nocny Rekrut 14.05.2016
IV miejsce – Najszybsza drużyna Runmageddon Nocny Rekrut Poznań 14.05.2016
VI miejsce – Najszybsza drużyna Survival Race Hero Poznań 27.09.2015
I miejsce – Najliczniejsza drużyna Runmageddon Classic Poznań 14.05.2016
I miejsce – Najliczniejsza drużyna Runmageddon Rekrut Poznań 07.11.2015
II miejsce – Najliczniejsza drużyna Runmageddon Nocny Rekrut Poznań 14.05.2016

Grupa po 2

Lokalizacja: Poznań
Wstecz