trener_24h

Trener 24h

Początkowo mała paczka znajomych, przygotowująca się do płaskich biegów ulicznych. Z biegiem czasu grupa rozrosła się do niemal 100 osób, chętnych do stałego doskonalenia się, stawiania czoła kolejnym wyzwaniom i łamania swoich wewnętrznych barier na wspólnych treningach i kolejnych biegach przeszkodowych i terenowych.

Grupa stworzona i skupiona wokół trenera Marcina Domańskiego, na co dzień prowadzącego zajęcia treningu funkcjonalnego oraz fizjoterapeuty reprezentacji Polski w rugby 7-osobowym. Marcin to także właściciel gabinetu fizjoterapeutycznego Stepmed. W przeszłości pracował między innymi w Szkole Mistrzostwa Sportowego i przygotowywał kaskaderów oraz aktorów do ról filmowych.

Jako trener jest wymagający i bezkompromisowy, dlatego doskonale potrafi zmotywować do intensywnej pracy podczas zabiegów i treningów w gabinecie, klubie czy w terenie.
Nieustannie odkrywa i wprowadza nowe metody ćwiczeń. Wykorzystuje gumy, taśmy, worki, wolne ciężary, opony, liny, sanki, oporniki oraz inne przyrządy niekoniecznie kojarzone z siłownią.

Autor specjalistycznego treningu funkcjonalnego, gdzie wszystkie ćwiczenia nawiązują do najczęściej wykonywanych ruchów poza salą treningową i mogą być wykonywane na co dzień.

Zapraszamy na nasze zajęcia, jeśli lubisz niestandardowe metody treningowe, niemal rodzinną atmosferę i „szorstkie” motywowanie. U nas ukształtujesz charakter – w tej ekipie nikt nigdy się nie poddał!

Miejsce i czas treningów:
Każda niedzielny poranek na terenie warszawskiej AWF, niezależnie od pory roku i pogody. Ponadto, w tygodniu zajęcia z Trenerem w klubie Crosshouse.

Sukcesy:
Bieg Katorżnika 2016 – start 40-osobowej ekipy – całe podium drużyn kobiecych

• Bieg Katorżnika 2015 – start 18-osobowej ekipy

• Pogrom Wichra 2016

• Pogrom Wichra 2015

• Spartan Race Beast Krynica 2016

• Runmageddon we wszystkich formułach – kilkukrotnie top 10 w klasyfikacji kobiet

trener 24h 02

trener 24h 01

Lokalizacja: Warszawa
Wstecz